Můj příběh

Dobrý den
přeji všem okolo. Můj den dnes moc dobrý není a nebudou dobré ani dny příští. Na poště jsem si vyzvedla obálku se zeleným pruhem, ve které je usnesení krajského soudu, na základě kterého se zamítá předběžné opatření, díky němuž člověk, který mě víc jak rok psychicky týrá a dvakrát mě napadl i fyzicky – vše samozřejmě beze svědků, měl uloženou povinnost opustit a nevstupovat do domu a zdržet se setkávání se mnou. Dále zde stojí, že jsem povinna uhradit víc jak 5 000,- Kč na náklady řízení. Soud o tom rozhodl na základě jeho odvolání plného lživých tvrzení, které nikdo neověřoval. Proti tomuto usnesení není odvolání.
Přestože od posledního fyzického napadení, po kterém jsem strávila týden v nemocnici a další tři týdny v pracovní neschopnosti, uplynuly již 4 měsíce, bylo mi dosud vyplaceno jen 50 % nemocenské, protože se čeká na odborný lékařský posudek.
Zničená jsem psychicky a brzy budu i finančně. Můj bývalý partner – současný tyran, mi řekl, že mě zničí. Že má peníze na soudy a bude se se mnou soudit do skonání světa. Já peníze nemám. Mám jen bolavou páteř a duši. Jak se má bránit zničená ženská bez peněz a beze svědků? Jana

Share Button