Teleworking pro Olomouc - teleworking pro zdravotně postižené

Teleworking pro Olomouc je pilotní projekt občanského sdružení InternetPoradna.cz. Záměrem projektu je vytvořit a nabídnout novou, kvalitní službu, šitou na míru každému uživateli.

[více…]

TELEWORKING - šance pro zaměstnání sociálně ohrožených skupin obyvatelstva

Možným řešením zaměstnávání matek s dětmi, občanů se zdravotním postižením, ale i dalších sociálně ohrožených skupin obyvatel může být teleworking.

[více…]

Teleworking – podpora práce z domova s využitím informačních technologií

Hlavním partnerem je pak firma LANGMaster Group, přední tvůrce elektronického vzdělávání v České republice. Kromě Hospodářské komory, která je důležitým pojítkem mezi projektem a podnikatelskou veřejností jsou zde ještě lokální odborní partneři (Krajské centrum vzdělávání a Jazyková škola, Plzeň a firma Grafia s.r.o.), oborové organizace a asociace (např. Česká společnost pro systémovou integraci a Asociace podnikatelek a manažerek ČR) a vydavatelství Economia a.s.

[více…]

Připojte se na Internet

Přestal si váš známý stěžovat na každodenní zácpy a dopravní prostředky? Stojí jeho auto přes den parkováno u domu? A je váš známý navíc v lepší pohodě a má více volného času? Zřejmě mu jeho zaměstnání umožňuje pracovat z domova. Pokud vás taková organizace pracovního času láká, přestaňte svému známému závidět a přečtěte si, co teleworking obnáší, jaké jsou jeho výhody i úskalí.

[více…]