Povinná vizualizace projektu

Termín novinářské soutěže prodloužen

Soutěž o nejvýstižnější článek, reportáž, rozhovor s tématikou týkající se rovných šancí žen ve společnosti, v pracovním zařazení a v rodině. Peněžité odměny ve výši 10.000 Kč, 5.000 Kč a 3.000 Kč.

I. ročník soutěže uzavřen

Český svaz žen v rámci projektu „Rovnost šancí a média“ pod číslem CZ.04.3.07/2.2.02.1/0226 financovaného z programu JPD3 ve spolupráci se Syndikátem novinářů ČR vyhlásil pod názvem Kariéra je rodu ženského.

II. ročník novinářské soutěže

Téma soutěže: Rodina, děti, služby, Ženy a zaměstnání, Práva žen, diskriminace, kauzy o nejvýstižnější článek, reportáž, rozhovor s tématikou týkající se rovných šancí žen ve společnosti, v pracovním zařazení a v rodině

Výsledky soutěže

Dne 19.6. byly v pražském Kounicově paláci slavnostně předány ceny novinářské soutěže Kariéra je rodu ženského. Soutěž organizoval Český svaz žen společně se Syndikátem novinářů České republiky v rámci projektu Evropské unie Rovnost šancí a média.

Týdeník Televize č.29/2006 - anketa

Anketa: Ve sněmovně zasedá pouze patnáct procent žen. Myslíte, že je v televizích dost pořadů zaměřených na podporu účasti žen v politice?

Týdeník Televize č.38/2006 - anketa

Anketa: myslíte si, že v televiizním vysílání najdeme dostatek příkladů toho, že domácnost a péče o děti není jen ženská záležitost?